MİKRO DANIŞMANLIK VE EĞİTİM

Mikro Servislerimiz :

  1. Mikro Jump Servis
  2. Mikro Fly Servis
  3. Mikro Enerji Servis
  4. Mikro Telefon ile Destek ve Servis
  5. Mikro Uzak Bağlantı ile Servis
  6. Mikro Yıllık Sözleşmeli Servis
  7. Mikro E Defter Gönderim Servisi
  8. Mikro Tek Seferlik Servisler

Mikro Mobil Çözümlerimiz tüm Türkiye içinde sizlere uzak masa, telefon ve uzak masa programları ile de sizlere hizmet vermektedir.

Mikro standart seri ve erp seri yazılımlarına saha tecrübesi olan uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Mikro Eğitim‘leri için randevu alınız.

Mikro Servisi Sözleşmeleri

Mikro Asistan MİKRO SERVİSİ sözleşmeleri aylık , altı aylık ve yıllık olarak yapılır.

Mikro Asistan Sözleşmeli Servis alan müşterilerimiz  özellikle danışmanlık olarak hizmet te almaktadırlar.

Uzman personellerimiz saha deneyimlerini işletmeye göre uyarlar ve yanlış ve eksikleri giderirler.

Sözleşmeli müşterilerimiz özellikle danışmanlık hizmetleri aldıkları zaman personelimiz haftanın belirlenen günü yarım gün orada hizmet verir.

Sözleşme yapan işletme sınırsız telefon desteği alır.

Bu hizmetler Donanım hizmetlerini içermemektedir.

 

 

#

#

#

 

 

 

 

Esnaf, Serbest Meslek Sahibi ve Küçük İşletmelere Mikro Yazılım’dan Mikro Run:

Büyümek için Koş!

Siz de büyümek için koşuyorsanız, Mikro Run ile ticari iş süreçlerinizi herhangi bir gecikme yaşamadan kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Kolay kullanımı, yalın menüleri hazır gelen fatura tasarımları ile Mikro Run en büyük yardımcınız olacak. Üstelik bir bakışta tek ekrandan şirketinizin anlık durumunu da görüp, iş işten geçmeden harekete geçebileceksiniz.

Tek kullanıcı için, tek veritabanı hazır kurulu olarak gelen Mikro Run’ı kullanmak için başka bir yazılım satın almanıza da gerek yok.

Esnaf, serbest meslek sahibi ve küçük ölçekli işletmelerin ihtiyacına tam uyan çözümler sunan, her sektöre adapte olabilen Mikro Run sayesinde kullanmayacağınız özellikler için para ödeme devri de sona eriyor. Üstelik Mikro Run'ı isterseniz kiralayabilir, isterseniz satın alabilirsiniz.

 

 

 

Kontrollü Büyümek İsteyen Her KOBİ’ye Mikro Jump Lazım!

Mikro Jump ile hangi sektörde olursanız olun tüm süreçlerinizi tek bir program ile uçtan uca yönetebilirsiniz. Üstelik siz işlerinizi büyütürken ticari yazılımınız da sizinle birlikte büyür.  Siz de KOBİ olarak kontrolü büyümek, rekabette öne çıkmak istiyorsanız Mikro Jump ürünü tam da size göre.
 

    

 

 

 

Mikro Fly ile Verimliliğinizi ve Karlılığınızı Artırın

Siz de iş süreçlerini verimli ve karlı bir şekilde yönetmek, zamandan ve maliyetten tasarruf etmek, analizler ve veriler ışığında doğru kararlar alıp rekabette öne çıkmak, en büyük olmak istiyorsanız Mikro Fly tam size göre.

Mikro Fly ile tüm iş süreçlerinizi tek bir platform üzerinden uçtan uca yönetebilir, faaliyet gösterdiğiniz sektörün ihtiyaçlarına göre kolaylıkla özelleştirebilir ve hızlıca canlı kullanıma geçebilirsiniz.

E-Devlet uygulamalarının tek bir çatı altında entegre edilebildiği Mikro Fly’da Mikro Asistan Güncelleme Hizmeti ile de mevzuat değişikliklerine kolayca adapte olursunuz.

Ayrıca Mikro Fly ile para, iş gücü ve ekipman gibi her türlü kaynağınızı kolaylıkla planlayıp, iş süreçlerinin kontrolünü kolayca sağlayabilirsiniz.

 

 

 

MİKRO DANIŞMANLIK VE EĞİTİM